Writing

Něco málo do úvodu

14. května 2017 v 21:39 | TheaSim
Do úvodu bych chtěla akorát říci, že pomalu a jistě rekonstrukce blogu je téměř hotova. Rozcestníky mám také téměř nějak uděláné a něco po čase dodělám. Momentálně na to hodně času nemám, ale budu se snažit co nejvíce na tom pracovat. Zítra snad stihnu se pochlubit mou rodinou, kterou zrovna hraju a to je rodina Grícia.

Chtěla bych jen upozornit na to, že moc downloadů ve hře nemám, protože s tím mám blbé zkušenosti. Hraju TS od základu, tudíž od jedničky po součanost. The Sims 2 byla moje oblíbená série, kde jsem si se simíky a se stavením domů vážně moc vyřádila a měla tam opravdu nespočet downloadů, až mi to zníčilo hru. Pak následovala The Sims 3, ta sice byla propracovanější, ale stála jsem si neustále za dvojkou. Potom později se mi rozbil vážně počítač a technické požadavky nestačily na to, abych mohla hrát, takže jsem musela zrušit předešlé blogy a ukončit tím nejen blogování, ale i hraní. To trvalo dlouho, než se mi počítač dal do pořádku, ale teď mám už The Sims 4 a jsem vážně moc ráda, že tvůrci této hry, udělali města tak, jak byli ve dvojce. Protože na techniku počítače neberou tolik, takže mohu v klidu hrát. Sice tam jsou nějaké věci na srovnání, ale co my s tím naděláme.

Proto chci jen říci, že nebudu mít takový blog jako ostatní, že budu mít v komiksech a ve fotkách různé pózy čili mody, nebo super vlasy s dokonalým oblečením, také tuny makeupu. Nechci udělat stejnou chybu co před pár lety, že jsem si díky těmto stahovaným věcem zníčila hru. A jedna věc je i ta, že nebudu mít možná skvělou grafiku, protože jsem si raději vše snížila pro správný běh hry a hlavně, aby se nesekala. Vaše TheaSim
 
 

Reklama