The size isn't important - Úvod

30. prosince 2017 v 8:50 | Tesima |  The size isn't important
Na východním pobřeží se ukrývá město Brindleton Bay, které se proslavilo tím, jak jsou místní občané úplně posedlí všemi pejsky a kočičkami. Město má nádherný výhled na oceán, bohatou námořní historii a spoustu čtyřnohých sousedů. Nacházíme se zrovna na náměstí Sable, která je čtvrť v zálivu Brindleton.


Procházkou v parku najdeme i Brindletonskou veterinární kliniku, kterou vlastní Grace Ortizová. Klinika prošla několika úpravy a předělání co se týče vybavení.


A tady ji máme. Mladou dospělou Grace Ortizovou, která je zkušená, milá a pohledná veterinářka. Pro svou práci by udělala cokoliv, vzhledem k tomu, že žije s dvěmi čtyrnohými mazlíčky. Už od mala snila, aby vlastnila svou kliniku s plnou čekárnou. Tvrdě pracovala, aby dosáhla svého snu.Jediný co jí dělá opravdu šťastnou jsou její psi. Věrné a upřímné pouto, které se nedá jen tak rozdělit. Grace nemá žebříček koho má radši, své mazlíčky má ráda stejně. Svou fenku kolii Goldie bere často sebou na veterinu a odpočívá ji u nohou pod stolem. Pes sibiřský husky Rocky bývá většinou doma s Violet, která je sestra Grace.


Nacházíme se zrovna ve čtvrti, kde bydlí rodina Ortizovi. Rodinný dům stojí jen malý kousek od veteriny. Dům zdědily po rodičích, kteří zahynuli při autonehodě.


A tohle je Violet Ortizová, sestra Grace. Je úplným opakem, jak vzhledem, tak i chováním. Violet ráda o sebe dbá a hlídá si příliš životní styl. Sourozenecké třenice u nich vůbec nehrozí, ba naopak se neustále podporují a věří si. Violet pracuje v baru v přístavišti Brindleton. Ráda ale vymetává různé bary ve městech San Myshuno, a nebo v jejím oblíbeném městě Windenburg, kde tráví většinu svého času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama