Introduction

28. prosince 2017 v 23:58 | Tesima
Vítám tě na blogu, který je zaměřen na hru The Sims 4. Tento blog prošel několika změnami ohledně designu a zaměření. Blog je založen od roku 2014 a měl účel pro fitko a krásu, proto také odpovídá i název blogu. Vydržel jen pár měsíců toho roku a dál nebyl používán. Později na začátku roku 2017 přibližně jen dva měsíce jsem blog zprovoznila na hru The Sims. Jenže opět nevydržel, ale toho roku na konci prosince jsem se rozhodla ho zrekonstruovat.

Ono jen do úvodu něco málo o mě. Jmenuji se Tereza, ale pro vás bych byla raději Tesima, přeci jen je to takové simíkovské. Jako první zájem je o hru, ráda hraju simíky, jenže jsem si to chtěla nějak osladit. Nechci jen hrát a vědět, že ten příběh co dělám ve hře vidím jen já. Ráda se chci podělit o příběh simíků, které s nimi vytvářím. Podle přátel jsem hodně přátelská a milá, snad něco na tom bude. Ráda kreslím, koukám na filmy nebo seriály. Ze sportu či aktivit je mé oblíbené bruslení na ledě, ale i na in-linech. Doufám, že tě tyto informace o mě moc neunavili, a že aspoň něco málo o mě víš.

Ale konec povídání o mě. Seznámila bych vás především s tím, že blog není rozšířen tolik, jak by měl. Najdete tu pouze mé komiksy, rodiny ze hry a nějaké mé videa, které se pokusím zpracovat. Také pochopitelně mé užvaněné články, možno i témata týdne, design stránky a možná příště něco dalšího. Osobně mě to tak vyhovuje, přeci jen mě ty komiksy lákají více.

Příjemné brouzdání po blogu a především příjemné čtení ti přeje Tesima
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama