Prosinec 2017

Šťastný Nový rok 2018

31. prosince 2017 v 9:49 | Tesima |  Writing

Tak a je to tu zas, silvestrovský čas. Starý rok nám pomalu a jistě odchází a nový se k nám řítí. Chtěla bych vám všem popřát hodně štěstí, zdraví a lásky v roce 2018. Zvlášť všem blogerům, aby odváděli skvělou práci co doposud, hodně úspěchu a návštěvnosti a skvělých nápadů, které vás v novém roce napadnou.
Každý blogér má samozřejmě svůj okruh témat, o kterých vyjadřuje svůj názor. Zajímavé je kolik času blogér stráví nad vytvořením blogu nebo psaním článků, několikaminutová záležitost to určitě nebude. Tímto jsem chtěla říci, že si každý blogér zaslouží pochvalu.

Takže mějte jistotu v kroku do nového roku přeje Tesima

Moje hvězda

30. prosince 2017 v 16:40 | Tesima |  Téma týdne
Zdravím všechny, tak tu máme můj první článek k tématu týdne. Téma týdne se mi líbí z jediného důvodu, protože k němu mám několik svých oblíbených citátů. Ale přidám jen pár svých top, které jsou pro mě bližší.

,,Tam někde daleko mezi hvězdami máme někoho, na koho nikdy nezapomeneme."
Ano, tam přesně jsou moje hvězdy.

,,Lidé stále vzhlíží k nebi, ale ty pravé hvězdy chodí mezi námi."

,,Miluji světlo za to, že mi ukazuje cestu, ale mám rád i tmu, protože mi ukazuje hvězdy"

,,Když tě život srazí na zem, otoč se na záda a dívej se na hvězdy"


Design number #1

29. prosince 2017 v 0:54 | Tesima |  Design

Zrekonstruovaný blog má už i svůj nový kabátek. Design má vyjadřovat jednoduchost a kontrast. Není moc propracovaný, ale za to pro mě jednoduchost je krása. Nechtěla jsem ho přeplácat zbytečnými flitry nebo brushes. Vzhledem k tomu, že tu bude jen pár věcí, tak je alespoň pro mě přehledný. Doufám, že se vám líbí, tak jako mě. Až to tu později pořádně rozšířím, tak snad příští kabátek bude ještě hezčí.

Introduction

28. prosince 2017 v 23:58 | Tesima
Vítám tě na blogu, který je zaměřen na hru The Sims 4. Tento blog prošel několika změnami ohledně designu a zaměření. Blog je založen od roku 2014 a měl účel pro fitko a krásu, proto také odpovídá i název blogu. Vydržel jen pár měsíců toho roku a dál nebyl používán. Později na začátku roku 2017 přibližně jen dva měsíce jsem blog zprovoznila na hru The Sims. Jenže opět nevydržel, ale toho roku na konci prosince jsem se rozhodla ho zrekonstruovat.

Ono jen do úvodu něco málo o mě. Jmenuji se Tereza, ale pro vás bych byla raději Tesima, přeci jen je to takové simíkovské. Jako první zájem je o hru, ráda hraju simíky, jenže jsem si to chtěla nějak osladit. Nechci jen hrát a vědět, že ten příběh co dělám ve hře vidím jen já. Ráda se chci podělit o příběh simíků, které s nimi vytvářím. Podle přátel jsem hodně přátelská a milá, snad něco na tom bude. Ráda kreslím, koukám na filmy nebo seriály. Ze sportu či aktivit je mé oblíbené bruslení na ledě, ale i na in-linech. Doufám, že tě tyto informace o mě moc neunavili, a že aspoň něco málo o mě víš.

Ale konec povídání o mě. Seznámila bych vás především s tím, že blog není rozšířen tolik, jak by měl. Najdete tu pouze mé komiksy, rodiny ze hry a nějaké mé videa, které se pokusím zpracovat. Také pochopitelně mé užvaněné články, možno i témata týdne, design stránky a možná příště něco dalšího. Osobně mě to tak vyhovuje, přeci jen mě ty komiksy lákají více.

Příjemné brouzdání po blogu a především příjemné čtení ti přeje Tesima

Videos from the game

27. prosince 2017 v 18:54