The Sims 4

14. května 2017 v 17:13 | TheaSim
The Sims 4 jsou netrpělivě očekávaným simulátorem života, ve které si s existencí herních postav pohrajete jako nikdy předtím. Ovládáte dokonalejší simíky s jedinečným vzhledem, povahou i projevy emocí. Posuňtě výsledky své tvořivosti na novou úroveň: vytvářejte Simíky pomocí propracovaného nového nástroje Vytvořit Simíka a budujte nádherná obydlí v dotykovém režimu Stavba, který pracuje s celými místnostmi.

Jejíž vydání se uskutečnilo 4. žáří roku 2014. Hra byla vytvořena studiem The Sims a produkována společností Maxis dceřinou společností Electronic Arts. Jedná se o pokračování slavné hry The Sims.

V roku 2015 - 2016 jsou k dispozici herní datadisky The Sims 4 Hurá do práce!, kde jsou tři zaměstnání, při kterých můžete se simíky vyrazit společně do práce. The Sims 4 Společná zábava, kde můžete vyrazit se simíky do nového města Windenburh nebo si založit kluby. The Sims 4 Život ve měste umožňuje nové město San Myshuno a nabízí spoustu nových aktivit pro vaše simíky.

Toho samého roku jsou herní balíčky The Sims 4 Únik do přírody a máte možnost vyrazit společně se simíky na dovolenou do Žulových kaskád a trávit čas u ohně jako praví táborníci. Dále dalším balíčkem je The Sims 4 Návštěva v lázních, kde máte tu možnost vyrazit se simíkem do lázní a zacvičit si jógu nebo meditovat. The Sims 4 Jdeme se najíst je další herní balíček, který umožňuje jít se simíky do restaurace se najíst nebo si dokonce otevřít vlastní restauraci.

The Sims 4 má i k dospozici pro hráče herní aktualize, které k nim patří trpasličí dekorace, duchové, bazény, nové kariéry, nové dovolené, balíček Šťastné a veselé, genealogie a mnoho dalšího co The Sims vývojáři umožňují pro rozšíření herního života simíků. Aktualizace jsou bezplatné a dostupné pro originální hru.

Kolekce, které rozšiřují datadisky hry The Sims 4
The Sims 4 - Přepychový večírek
The Sims 4 - Perfektní patio
The Sims 4 - Báječná kuchyně
The Sims 4 - Strašidelné věcičky
The Sims 4 - Domácí kino
The Sims 4 - Romantická zahrada

V článku nemusí být zahrnuty všechny datadisky, kolekce, aktualizace a herní balíčky. V článku postupně budou doplněny správné informace ohledně času vývoji hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama