Rodina Grícia [Episode 1]

15. května 2017 v 20:09 | TheaSim |  Rodina Grícia

Dneska jsem měla dost fofr, škola od sedmi, navíc jsem nestíhala a hlavně mám tento týden praxi, takže dodělávam věci i doma, takže jsem vůbec ráda, že dneska jsem mohla udělat tento článek na mou rodinu Grícia.Jmenuje se Theresa Grícia, pochází ze sousedství Willow Creek, kde bydlela v poměrně velkém baráčku bez rodičů. Theresa ráda zpíva, věnuje se vaření a jde ji to velmi dobře, když uvaří, tak každému se dělají boule za ušima. Je velmi veselá a sebevědomá, takže v kolektivu nemá problém.


Tento mladík se jmenuje Steve Brown a pochází také z Willow Creek, sice nebydlel ve velkém domě, ale měl se dobře. Do městečka se přistěhoval o něco později než Theresa, takže se vůbec neznali. Steve je políben můzou a rád kreslí, učí se novém věcem a píše vlastní knihy, které mu vydělávají slušné honoráře.


Steve a Theresa se do sebe zakoukali na první pohled, sice jim to trochu trvalo, než se dali dohromady, ale naštěstí našli k sobě zamilovanou cestičku. Steve neustále dával své milované růže a hýčkal si jí v každým momentě.


Po několika dnech se Steve nastěhoval k Therese a tím pádem začali žít společný život pod jednou střechou. Když už si byl Steve jistý, tak nastal správný okamžik a požádal Theresu o ruku, pochopitelně s radostní souhlasila.


Tady je jejich poslední fotografie ve Willow Creek a hlavně jejich svatby. Oba chtěli změnu, chtěli začít od začátku, ale od začátku společně! Domek prodali a odstěhovali se do města San Myshuno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama